Data ostatniej aktualizacji: 12 grudnia 2013 r.

Wersja

Strona główna / Aktualności
  Aktualności

__W 2013 roku Koło Naukowe GREEN ENERGY założone z inicjatywy i dzięki staraniom dr inż. Mirosława Kwiatkowskiego obchodziło 15 lecie działalności. Od samego początku swojego istnienia Członkowie Koła wraz ze swoim Opiekunem brali aktywny udział w studenckim ruchu naukowym oraz wykazywali się bardzo dużą aktywnością naukową i organizacyjną. Efektem prac naukowych Koła do grudnia 2013 roku jest w sumie 111 publikacji i referatów na konferencjach międzynarodowych i krajowych oraz Sesjach Studenckich Kół Naukowych AGH, przygotowanych pod opieką i współudziale dr inż. Mirosława Kwiatkowskiego.

__Referaty prezentowane przez Członków Koła Naukowego GREEN ENERGY na Sesjach studenckich Kół Naukowych AGH przygotowane pod opieką dr inż. Mirosława Kwiatkowskiego wielokrotnie zajmowały wysokie miejsca i były wygłaszane na Sesji Laureatów oraz publikowane w Zeszytach Studenckiego Towarzystwa Naukowego AGH.

__Aktualnie przygotowujemy się do 51 Konferencji studenckich Kół naukowych Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie.

Opiekun
  Badania